Kurumsal


Hakkımızda

Cengiz KARATAY önderliğinde 1991 yılında küçük bir atölyede, soğuk hava depoları ve buzlusu havuzları ve chiller ünitelerinin tamir ve bakım işi ile çalışma hayatına atıldık.

Azimli, ilkeli ve prensipli çalışmayı ilke edinen işletmemiz kısa sürede müşterilerinin istemlerinin karşılanmasında yüksek müşteri memnuniyetiyle bu sektörde adından söz ettirmeye başladı.

Burdur ve yöresinin, süt ve süt mamullerinde Türkiye pazarındaki konumunu dikkate alarak 2000 yılında müşterilerimizin yoğun ilgi ve isteği üzerine çağımızın gerektirdiği ticari şartları da göz önüne alarak süt sanayinde kullanılan paslanmaz çelik süt makina ve ekipmanları imalat, montaj, bakım, servis ve yedek parçalarının üretimini içine alan 3500 mt2 kapalı alan üzerinde kurulu fabrikamızda hizmet vermenin onurunu taşıyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne edindiğimiz bilgi ve tecrübe birikimimizle sektörde adımızdan bolca söz ettirmeyi başardık ve Karatay Soğutma - Paslanmaz adını üst sıralara taşıdık. TSE ISO 9000 EN Kalite Yönetim Belgesi, TSE Belgesi ve ürünlerimizin T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Alet ve Makinaları Test Müdürlüğünce test edilip onaylanmasıyla üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştırdık.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar emeği geçen, bu noktalara gelişimize tanıklık eden, gerek çalışanlarımıza, gerek müşterilerimize ve bizi yakından takip eden herkese TEŞEKKÜR EDERİZ. Sizle hep daha ileriye...

Kalite Anlayışı

Karatay Soğutma - Paslanmaz, tedarikçileri birlikte büyümeyi, müşterileri ile bütünleşerek Dünya markası olmayı, çalışanlarıyla birlikte kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir. Karatay Soğutma - Paslanmaz olarak felsefemiz, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla üretim yapan, müşterilerinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem veren, üstün kaliteli yeni ürünler arayışı içinde olan, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, kalite felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir şirket olmaktır.Karatay Soğutma - Paslanmaz, tedarikçileri birlikte büyümeyi, müşterileri ile bütünleşerek Dünya markası olmayı, çalışanlarıyla birlikte kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir. Karatay Soğutma - Paslanmaz olarak felsefemiz, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren bir yaklaşımla üretim yapan, müşterilerinin korunmasına ve bilinçlenmesine önem veren, üstün kaliteli yeni ürünler arayışı içinde olan, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, kalite felsefesini ve katılımcı yönetim şeklini benimseyen bir şirket olmaktır.

İşimizin Her Alanında Toplam Kalite:

Müşteri mutluluğunu tüm çalışanlarının katılımı ile gerçekleştiren, sürekli iyileştirme, verilere dayanma, yaratıcılık ve kararlılık bütünü içinde ele alan şirketimiz;

* Standartları karşılama yeteneği,

* Süreklilik ve güvenilirlik,

* Zamanında ve istenilen miktarda teslim,

* Lojistik ve teknik prezantasyon,

* Esneklik,

* Ürün bulunabilirliği,

* Ürün geliştirme,

* Ödeme süreleri ve finansman,

* Tüketici sorunlarına duyarlılık ve öneri değerlendirme

gibi kriterlerin üretimin her basamağında uygulanması için sürekli bir gelişim içinde olmak gerektiğine inanmaktadır. İş süreçlerinin iyileştirilmesi amacıyla yapılan öz değerlendirme toplantıları ve gözden geçirme toplantılarında sektöründeki en iyi uygulamalar incelenerek süreçlere entegre edilmekte, iş paydaşlarıyla ortak harekete geçilmekte, ortak süreçler iyileştirilirken onların görüş ve uygulamaları dikkate alınmaktadır. Etkinliğe dayalı maliyet anlayışı ile her sürecin bir değer zinciri olarak görülmesi ve işleme değer katmaya yönelik işlem adımlarının oluşturulması ile süreçlerde sürekli iyileşme sağlanırken, bunların paralelinde, yeni teknoloji ve bilgi teknolojileri kullanılarak kilit süreçlerde verimlilik artışı ve iyileşme gerçekleştirilmektedir.

Kalite Belgelerimiz

Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder
Thumbnail Placeholder

Anasayfa / Kurumsal / Ürünlerimiz / Özel Üretim Ürünlerimiz / Haberler / Galeri / İletişim